Vjačeslav (Vladi) Golev, 23letý člen ochranky zavražděný v Arielu, chránil svou přítelkyni vlastním tělem před teroristy. Zůstali po něm rodiče a sedm sourozenců.

Od: Israel National News 30.4.22 21:44
Vjačeslava zavraždili dva teroristé, kteří zahájili palbu na jeho stanoviště, které sdílel se svou přítelkyní.
Vjačeslav na začátku útoku jednal rychle a svým tělem chránil svou snoubenku před kulkami, které ho zasáhly místo ní.
Přežili ho rodiče a sedm sourozenců.
Starostka Bejt Šemeše Dr. Aliza Blochová je v současné době u rodiny a nabízí jim podporu spolu se vzdělávacími a sociálními službami města.
Teroristé, kteří byli zatčeni v sobotu, byli jmenováni jako devatenáctiletý Yahya Mar’ee a dvacetiletý Yousseff A’asi. Přijeli ke vjezdu do Arielu vyzbrojeni samopaly Carl Gustav v Suzuki se žlutou (izraelskou) poznávací značkou. Po příjezdu k bezpečnostnímu stanovišti začali teroristé střílet na Vjačeslava a jeho přítelkyni, poté vystoupili z vozidla a Vjačeslava zastřelili.
Několik hodin po teroristickém útoku bylo vozidlo teroristů nalezeno, spáleno a opuštěno na otevřeném poli mezi arabskými městy Kafr Thulth a Saniriya.