Praha Jeruzalém

Prezident Rivlin a premiér Netanjahu poděkovali bezpečnostním silám, že chytily vraha Ori Ansbacherové.

Od: Arutz Sheva, 9.2.2019 19:05

Prezident Rivlin a předseda vlády Netanjahu poděkovali bezpečnostním silám za to, že v sobotu dopadlly Arafata Afaryha.

29 letý Afariah byl zadržen v mešitě u Ramalláhu. Policie tvrdí, že rodák z Hebronu minulý týden v Jeruzalémském lese ubodal 19-ti letou Ori Ansbacherovou.

"Osobně i jménem všech Izraelců bych rád poděkoval bezpečnostním silám za to, že zajistily ohavného teroristu, který zavraždil Ori Ansbacherovou," řekl Rivlin.

"Nenacháme se odradit a neskončíme náš nekompromisní boj proti terorismu. Pachatele a jejich pomahače budeme hledat, dokud je nenajdeme a nepotrestáme je podle zákona, kdekoli by se před námi schovali."

"Dnes večer se modlíme za útěchu rodině Ori Ansbacherové a celé komunitě Tekoa za to zářící světlo, které zhaslo špinavou rukou a za velikou prázdnotu, kterou Ori – ten dobrosrdečný a velkorysý duch – zanechala. Ať je její památka požehnána. "

Premiér Netanjahu řekl: "Blahopřeji bezpečnostním službám Shin Bet a Izraelské policii, že během několika hodin zachytili ohavného vraha, který zavraždil Ori Ansbacherovou. Izraelská paže dosáhne každého, kdo nám ublíží a my s ním srovnáme účty."

"Jménem svým a jménem lidu Izraele chci vyjádřit soustrast rodině Ansbacherů a posílit je v jejich velikém žalu."

 

09. 02. 2019 23:32 110 Daniel Žingor Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

Buďte v obraze

Přihlaste se k zasíláni novinek emailem